MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

Unikátní Radiofesty Hitrádií startují!

Slyšte a radujte se, vaše Hitrádia přiváží na konci prázdnin jenom pro vás ty největší české a slovenské hvězdy rovnou přímo k vám domů. 

NEJoblíbenější hity, NEJvětší hvězdy a NEJlepší nálada, tak to jsou ve zkratce tři NEJ hudební Radiofesty, které také letos na konci prázdnin míří k vám! Vaše Hitrádia se totiž rozhodla na konci léta nadělovat tu nejlepší českou a slovenskou muziku na mimořádných hudebních festivalech.

A že se máte na co těšit. Dostaveníčko si totiž na těchto velkolepých party pro celou rodinu dají opravdu ty největší hvězdy české a hudební scény. Posuďte sami – Chinaski, No Name, Mig 21, Divokej Bill, Nebe, Jelen, Xindl X, Michal Hrůza a další a další. Prostě nechybí nikdo, koho byste na takovém festivalu rozhodně chtěli potkat.

A pozor, těšit se můžete na zajímavý doprovodný program v podání našich skvělých promotýmů, které pobaví jak ty nejmenší, tak i ty už docela velké. A těšte se také na báječné gastronomické zážitky. Na občerstvení, které pro vás chystáme, budete vzpomínat stejně rádi, jako na samotnou hudbu.

Věřte nám, naše Rádiofesty si zamilujete – stačí si vybrat ten, který máte nejblíž. Anebo je klidně objeďte všechny. Stojí určitě za to!

Fontána Labské léto – Ústí nad Labem – sobota 29. srpna
Začátek je ve dvanáct hodin a už nyní se na vás těší i Helena Vondráčková, No Name, Divokej Bill, Mig 21, písničkář Petr Lüftner a také skupina Nebe! Více na Hitrádiu FM

Radiofest v Českých Budějovicích – sobota 5. září
Začátek je o půl jedné odpoledne a už nyní se na vás těší i Helena Vondráčková, Mig 21, Xindl X, Jelen, Nebe a mnozí další! Více na Hitrádiu Faktor

Radiofest v Černošicích – neděle 6. září
Začátek je ve dvě odpoledne a už nyní se na vás těší i Chinaski, Michal Hrůza, Xindl X a také skupiny Jelen a Nebe! Více na rádiu City

Radiofest v Plzni Lochotíně – sobota 12. září
Začátek je o půl jedné odpoledne a už nyní se na vás těší i Chinaski, Helena Vondráčková, No Name, Xindl X a mnozí další! Více na Hitrádiu FM Plus

Vstupenky na Radiofesty kupujte v našem e-shopu.

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.