MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

Radio Projekt: Rádia MMS poslouchá týdně přes 4,5 milionu lidí

(07.05.10) V období, kdy poslechovost českých rádií zažila dosud nejhlubší pokles, oslovují stanice zastupované společností MEDIA MARKETING SERVICES (MMS) týdně 4.558.000 posluchačů. To MMS zajišťuje tržní podíl 37,8 %.

„Podle Radio Projektu je celková poslechovost českých rádií nejnižší od roku 2006, kdy bylo toto systematické sledování rozhlasového trhu zahájeno,“ říká k aktuálním výsledkům Petr Lágner, obchodní ředitel MMS. „Nám se i přesto podařilo udržet naši pozici. Je to jednak díky tomu, že některé námi zastupované či přímo vlastněné stanice dokázaly i v tomto období přilákat více posluchačů – to je případ například Fajn Radia, Fajn Radia Hity a některých Hitrádií – a také díky tomu, že od května MMS opět prodává reklamní čas olomouckého Rádia Rubi, které se po necelém půlroce vrátilo do portfolia námi zastupovaných stanic,“ dodává P. Lágner. Z rodiny Hitrádií zaznamenaly růst týdenní poslechovosti například Hitrádio Orion, Hitrádio Dragon a především pak Hitrádio Magic Brno, které týdně alespoň jednou poslouchá 40 tisíc lidí. Nejúspěšnější regionální rozhlasovou stanicí je i nadále Rádio Blaník, kterému v poslechovosti mohou konkurovat pouze celoplošné rozhlasové stanice.

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.