MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

Radio Projekt: MMS potvrdila pozici nejsilnějšího mediazastupitelství

(11.02.11) Jak vyplývá z dat Radio Projektu, rádia zastupovaná společností MEDIA MARKETING SERVICES (MMS) si polepšila oproti poslednímu výstupu o 56 tisíc týdenních posluchačů. MMS díky tomu obhájila pozici nejsilnějšího českého rozhlasového zastupitelství s tržním podílem 39,5 procenta. Počet týdenních posluchačů rozhlasových stanic zastupovaných MMS dosáhl v období od 1. 7. do 17. 12. 2010 celkem 4,827 milionu.

Na nárůstu počtu posluchačů se ze zastupovaných rádií nejvýrazněji podílela rodina Fajn Radií, rodina Hitrádií a Kiss Radia.
Fajn radia, zaměřená na nejmladší skupinu posluchačů, si v uvedeném období připsala 21 tisíc týdenních posluchačů a zvýšila tak svůj tržní podíl o půl procenta na 2,9 procenta. Stalo se tak především díky nárůstu poslechovosti pražského Fajn radia, které mělo 193 tisíc posluchačů týdně.
O třináct tisíc posluchačů týdně více měla také nejmladší rodina rádií vlastněných skupinou Media Bohemia a zastupovaných MMS: Rock Radia poslouchalo v tomto období více než 160 tisíc posluchačů, což potvrzuje silný růstový trend, který tato rodina rádií zaznamenala už v minulém období.
Z rodiny Hitrádií posílilo poslechovost nejvíce východočeské Hitrádio Magic, které si připsalo 11 tisíc týdenních posluchačů navíc a dosáhlo tak poslechovosti 146 000.
Rádio Blaník, které si v minulém Radio Projektu připsalo rekordních 106 tisíc posluchačů týdně, udrželo stabilní počet posluchačů bez významnější změny. S poslechovostí 1,312 milionu posluchačů týdně nadále jednoznačně kraluje regionálním stanicím a atakuje pozice celoplošných stanic.

Údaje o poslechovosti jsou pravidelným výstupem měnového výzkumného projektu Radio Projekt agentur STEM/MARK a Median, který mapuje poslechovost českých rádií v populaci ČR ve věku 12-79 let. Výsledky jsou zveřejňovány čtvrtletně za klouzavé pololetí. Aktuálně publikovaná data o poslechovosti se týkají období od 1. 7. do 17. 12. 2010.

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.