MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

Radio City už popáté rozsvítilo Prahu!

Radio City už popáté rozsvítilo Prahu!

Pražské radio City 93,7 FM už popáté organizovalo unikátní předvánoční charitativní projekt, ve kterém spojilo celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc, vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Každý mohl i letos sponzorovat svou vlastní žárovku na tomto stromě, poslat dárcovskou DMS a symbolicky si ji rozsvítit na webových stránkách www.radiocity.cz.

Letošní výtěžek opět přesáhnul magickou stotisícovou hranici. Posluchači radia City zaslali 5.013 DMS, ze kterých získalo Občanské sdružení ROSA 135.351,- Kč na provoz azylového domu pro oběti domácího násilí, zejména matky s dětmi, který v Praze provozuje na utajené adrese.

Projekt „Rozsviťte s námi Prahu!“ vyvrcholil 26. listopadu na Staroměstském náměstí, kde byl za přítomnosti zástupce patronů projektu Mirky Čejkové a moderátorů radia City Vojty Eflera a Ivy Lecké předán symbolický šek s prozatimní částkou ředitelce Občanského sdružení ROSA, paní Zdeně Prokopové. Projekt radia City podpořil také pražský primátor, docent Bohuslav Svoboda, který poté osobně rozsvítil tradiční vánoční strom.

Radio City děkuje všem posluchačům, patronům projektu „Rozsviťte s námi Prahu“ – Ivaně Chýlkové, Sandře Novákové, Mirce Čejkové, Tomáši Klusovi, Janku Ledeckému a především všem Pražanům, kteří se do tohoto prospěšného projektu zapojili.

Mgr. Barbora Lukášová, programová ředitelka radia City

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.