MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

Prodej CD Hit za hitem II vynesl na boj s rakovinou 120 000 korun!

Historicky druhé charitativní album Hitrádia Hit za Hitem II vyneslo na boj s rakovinou 120 tisíc korun. Kompilační CD, na které zdarma poskytly své singly největší hvězdy české a slovenské hudební scény jako Tomáš Klus, Michal Hrůza, Chinaski, Kryštof, Mandrage a další a další, zakoupily v adventním čase za symbolickou částku 50 korun tisíce posluchačů. I druhé CD Hitrádia, jehož kmotry se stali Ewa Farná, Sára Saudková a Igor Timko, tak v krátkém čase překročilo hranici platinové desky.

Šek na vybranou částku z rukou kmotrů převzala Lída Šimáčková ze sdružení Lymfom Help. Právě tomu věnuje společnost MEDIA MARKETING SERVICES a.s. veškerý výtěžek z prodeje CD. „Víme tak přesně, na co peníze budou použity – půjdou pomáhat pacientům, kteří se po těžké onkologické léčbě vrací zpět do běžného života,“potvrdil ředitel programové divize Hitrádií Michal Sroka. „Moc děkujeme za celé sdružení a všechny pacienty s maligním lymfomem posluchačům Hitrádia a vůbec všem, kteří s přípravou alba pomohli. Díky vám se podařila úžasná věc. Moc si toho vážíme a doufáme, že budeme moci pokračovat i v příštím roce,“ neskrývala při převzetí šeku dojetí Lída Šimáčková z obdarovaného sdružení.

Za 120 000 korun, jimiž na dobrou věc přispěli posluchači Hitrádií, bude moci sdružení poskytovat pacientům bezplatnou péči psychologa v rámci vlastní psychologické poradny a například umožní absolvovat kurz jógy, která napomáhá ke zlepšení fyzické kondice a dechové rehabilitace lidí po onkologické léčbě.

Více na: www.hitradio.cz

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.