MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

Peníze z vánoční charity Rádia BLANÍK putují do dětského traumacentra v Českých Budějovicích!

„Moc děkujeme všem posluchačům za to, jakou měrou se zapojili do tohoto projektu. A přiznám se vám jedné věci – já už mám Štědrý den nyní!“ Takto reagovala ve vysílání Rádia BLANÍK Linda Jandová, předsedkyně správní rady nadačního fondu Kolečko.

V pátek 14. prosince 2012 právě jí a patronce fondu Lindě Rybové předali programový ředitel Daniel Rumpík a šéf marketingu a propagace Vladislav Slezák dar od Rádia BLANÍK a jeho posluchačů.

Pouze připomeňme, že prodejem vánočního 3CD Rádia BLANÍK se podařilo za necelých 18 dní vybrat krásných 180 tisíc korun! „Všechny tyto peníze penízu půjdou na projekty, které pomáhají zpříjemnit a zkvalitnit léčbu dětí po vážných úrazech v Centrech dětské traumatologie. Ještě jednou moc děkujeme a už brzy posluchačům prozradíme, komu a kde přesně bude tento jejich dar pomáhat,“ dodala Linda Rybová, která se přiznala, že ani ve snu nečekala, jak velký ohlas si tato akce získá. „To je pravda. Sice už v úterý ráno jsme ohlásili, že zásoba našich 3CD je vyprodána, ale ještě v pátek během živého předání daru nám do studia volali posluchači s tím, jak moc by si chtěli tento Vánoční dárek Rádia BLANÍK zakoupit,“ doplnil ještě Daniel Rumpík. Kompletní video z předání tohoto daru najdete na facebookovém profilu Rádia BLANÍK a také na našem YouTube kanálu. Video bude samozřejmě umístěno i na stránky www.radioblanik.cz.

Rádio BLANÍK a nadační fond Kolečko moc děkují ještě jednou všem posluchačům, kteří přispěli! A společně přejeme všem krásné a pohodové Vánoce!!

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.