MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

MMS i nadále upevňuje svoji nejsilnější pozici na trhu

(10.11.06) Největší nárůst počtu posluchačů zaznamenala dle nejnovějších výsledků průzkumu poslechovosti Radio Projekt rádia zastupovaná mediazastupitelstvím Media Marketing Services (MMS).

Stanice MMS si každý týden naladí 4,590 mil. posluchačů, což je více než 50 % populace ČR ve věku 12-79 let. Pravidelně, tedy denně tato rádia poslouchá 2,747 mil. lidí, jenž představují 40,8 % podíl na celkové poslechovosti v České republice. Tyto údaje jednoznačně potvrzují MMS v pozici leadra na trhu s rozhlasovou reklamou.

„Výsledky, kterých dosahuje MMS mezi rozhlasovými mediazastupitelstvími jsou opřeny o úspěšná regionální rádia. Radio Projekt totiž v průběhu celého letošního roku vykazuje zvyšování zájmu o soukromá regionální rádia, což se projevuje růstem jejich podílu na poslechovosti..“, konstatuje v souvislosti s novými daty Pavel Lupjan, obchodní ředitel MMS, a doplňuje: „MMS jako celek, který se skládá z dostatečně silných a zároveň se formátově doplňujících regionálních stanic je pak schopen nabídnout oproti konkurenčním produktům nejen masové oslovení populace, ale i selektivní zásah mnoha cílových skupin.“

Zveřejněné údaje o poslechovosti jsou třetím výstupem nového výzkumného projektu Radio Projekt, který mapuje poslechovost českých rádií. Výsledky jsou zveřejňovány čtvrtletně za klouzavé pololetí. Aktuálně publikovaná data o poslechovosti se týkají období od 1.4. – 30.9. 2006.

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.