MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

Charitativní CD Hit za hitem IV. přineslo nemocným dětem 160 000 korun!

Charitativní CD Hit za hitem IV. opět bouralo rekordy. Výjimečnou hudební kompilaci Hitrádií, na kterou zdarma poskytly své top hity největší hvězdy české a slovenské hudební scény, si v předvánočním čase koupily desetitisíce lidí. Na konto sdružení Sluneční paprsek, které se stará o děti s vážným onemocněním, tak poputuje přesně 160 tisíc korun. To znamená o celých 25 tisíc korun více, než se podařilo vybrat v roce předchozím.

Posluchači Hitrádií opět dokázali, že jim osud těch, kteří se potýkají s vážnými a nezaslouženými strastmi, není lhostejný. „Chci poděkovat všem, kteří si tohle krásné CD objednali a pomohli tak vybrat na Sluneční paprsek tuhle krásnou sumu. Navíc ani nemusí být konečná, kompilace se stále prodává v e-shopu na webových stránkách Hitrádií,“ řekl k velkorysému skutku tradiční patron alba Igor Timko ze skupiny No Name. Spolu s ním si pod svá křídla album, které velice rychle atakovalo hranici platinové desky, letos vzali zpěvák Jirka Macháček a fotografka Sára Saudková.

Šek na vybranou částku už převzal zástupce občanského sdružení Sluneční paprsek MUDr. Pavel Boček. Právě této organizaci věnuje společnost MEDIA MARKETING SERVICES a.s. veškerý výtěžek z prodeje CD. Celých 160 000 korun, kterými na dobrou věc přispěli posluchači Hitrádií, tak už míří mimo jiné na ozdravné pobyty dětí, které prodělaly vážnou nemoc. Všem posluchačům, kteří si naše výběrové CD koupili, za tyto malé pacienty ze srdce děkujeme.

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.