MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

Radio Projekt: Poslechovost rádií sítě MMS dále láme rekordy

(07.02.08) Největší rozhlasové mediazastupitelství počtvrté v řadě posílilo svou pozici na českém rozhlasovém trhu. Share MMS dosáhl 43,8 procenta, společnost zvýšila náskok před konkurenční RRM na téměř 11 procent.

Podle dnes zveřejněných výsledků poslechovosti rozhlasových stanic (Radio Projekt) společnost MEDIA MARKETING SERVICES (MMS) přesvědčivě potvrdila pozici nejsilnějšího českého rozhlasového mediazastupitelství. Podíl na poslechovosti rádií zastupovaných MMS činil v období od 1. 7. do 17. 12. 2007 43,8 procenta (o 1,4 procenta více, než tomu bylo podle dat zveřejněných loni v listopadu). Znamená to, že prostřednictvím produktu MMS Total, který společnost nabízí reklamním zadavatelům, zasáhne komunikační kampaň realizovaná na soukromých regionálních rádiích v jejím portfoliu 4,838 milionu posluchačů týdně (populace ČR ve věku 12-79 let). Denní poslechovost všech rádií MMS činila 2,904 milionů lidí.

„Poslechovost rádií v síti MMS a tedy i share našeho mediazastupitelství roste stabilně už od roku 2006,“ říká k výsledkům Pavel Lupjan, ředitel národního prodeje MMS a dodává: „Od letošního ledna se navíc portfolio našich stanic rozrostlo o rádia mediální skupiny MAFRA – Radio Classic FM a Expresradio – a rádia sítě Hey!. Existuje tedy reálný předpoklad, že posilování naší pozice na trhu bude dále pokračovat. To je samozřejmě dobrá zpráva nejen pro nás, ale především pro naše partnery z řad zadavatelů, kterým spolupráce s námi zajišťuje zásah stále rostoucí skupiny posluchačů.“

Poslechovost i share rádií sítě MMS se zvýšily již počtvrté za sebou. Podle aktuálních údajů Radio Projektu tak nyní odstup MMS od společnosti Radio Regie Music překonal desetiprocentní hranici a činí 10,9 %. Je to historicky nejvyšší náskok MMS před konkurenčním mediazastupitelstvím.

Zveřejněné údaje o poslechovosti jsou dalším výstupem měnového výzkumného projektu Radio Projekt agentur STEM/MARK a Median, který mapuje poslechovost českých rádií. Výsledky jsou zveřejňovány čtvrtletně za klouzavé pololetí. Aktuálně publikovaná data o poslechovosti se týkají období od 1. 7. do 17. 12. 2007.

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.