MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

Před hlavní reklamní sezónou je share MMS 40,0%

(06.09.07) Podle dnes zveřejněných výsledků poslechovosti rozhlasových stanic (Radio Projekt) je mediazastupitelství MEDIA MARKETING SERVICES (MMS) s podílem na poslechovosti rovných 40 % opět nejsilnější.

Reklamním zadavatelům tak může nabídnout produkt MMS Total, který zasáhne komunikační kampaní realizovanou na soukromých regionálních rádiích v jeho portfoliu 4,765 milionu posluchačů týdně (populace ČR ve věku 12-79 let). Oproti předchozím výsledkům Radio Projektu jde u tohoto produktu o nárůst ve výši 197 tisíc posluchačů.

Pavel Lupjan, ředitel národního prodeje MMS k této situaci poznamenává: „Nové výsledky Radio Projektu nám udělaly rozhodně radost. Nárůst u našeho produktu MMS Total ve všech ukazatelích poslechovosti (WR, DR, share) je samozřejmě dán nárůstem počtu posluchačů u většiny soukromých regionálních rádií, která na národním reklamním rozhlasovém trhu zastupujeme. Tato skutečnost je pro nás o to pozitivnější, že přichází před začátkem vrcholné reklamní sezóny. Můžeme tedy našim klientům nabídnout silnější zásah než doposud a zvýšit tak jejich komunikační efektivitu vůči cílovým skupinám, které na našich stanicích oslovují.“

Zveřejněné údaje o poslechovosti jsou dalším výstupem měnového výzkumného projektu Radio Projekt, který mapuje poslechovost českých rádií. Výsledky jsou zveřejňovány čtvrtletně za klouzavé pololetí. Aktuálně publikovaná data o poslechovosti se týkají období od 1.1.2007 – 30.6. 2007.

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.