MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

MMS A RADIA HEY PRAHA, HEY BRNO A HEY OSTRAVA

(01.07.03) MEDIA MARKETING SERVICES funguje na rozhlasovém trhu od roku 1995. Obchodně zastupuje regionální a lokální rozhlasové stanice z celé ČR sdružené v programově koordinované síti HIT Radio Network.

Společnost MEDIA MARKETING SERVICES, s.r.o. bude od 1.7.2003 zastupovat stanice Hey Praha, Hey Brno a Hey Ostrava

Společnost MEDIA MARKETING SERVICES, s.r.o. uzavřela smlouvu o exkluzivním obchodním zastupování se stanicemi Hey Praha, Hey Brno a Hey Ostrava. Tyto 3 stanice budou od 1.7.2003 na národním reklamním trhu nabízeny výhradně prostřednictvím produktů MMS. Portfolio rozhlasových stanic, které MMS nabízí inzerentům se rozšíří na 47 rádií a podíl na trhu bude 36,2%.

Stanice Hey pokrývají svým signálem hlavní metropolitní oblasti ČR (Praha, Brno, Ostrava) a jejich programová strategie je zaměřena na posluchače ve středním produktivním věku. Všechny stanice jsou od ledna letošního roku zařazeny do Mediaprojektu a údaje o jejich poslechovosti budou zveřejněny v srpnu 2003.

Radio Hey Praha zahájilo své vysílání 3.2. 2003. Vysílá v Praze a okolí na frekvenci 95,7 fm. Stanice nabízí posluchačům formát složený výhradně z českých a slovenské hudby, doplněný o zpravodajství, reportáže, servisní informace převážně z Prahy a moderované vstupy. Provozovatelem stanice a držitelem licence je Czech Radio Praha, s.r.o.
Radio Hey Brno zahájilo své vysílání 1.7. 2002. Vysílá v Brně a okolí na frekvenci 96,8 fm. Stanice nabízí posluchačům rockový formát, doplněný o zpravodajství, servisní informace a moderované vstupy. Provozovatelem stanice a držitelem licence je Star Promotion, s.r.o.
Radio Hey Ostrava zahájilo své vysílání 3.9. 2002. Vysílá v Ostravě, v Opavě a jejich okolí na frekvencích 94,7 a 94,9 fm. Stanice nabízí posluchačům rockový formát, doplněný o zpravodajství, servisní informace a moderované vstupy. Provozovatelem stanice a držitelem licence je Fajront BS, s.r.o.

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.