No alternative

HITRÁDIA: Olympijský servisPopis
Olympijský servis = informační a výsledkový servis z průběhu ZOH ve Vancouveru.

Komunikační cíle klienta
Podpora znalosti sloganu: „Preventan Quattro – medvědí síla, když vás škrábe v krku“ ve spojení masově sledovaných sportovních událostí.

Audio

Olympijský servis: pořad

Olympijský servis: anonce


Shrnutí
V průběhu 3 týdenní realizace se podařilo posluchačům intenzivně komunikovat produkt Preventan Quattro a jeho slogan ve spojení s nejžádanějšími sportovními událostmi roku.

Délka pořadu:
cca 1min.

Vysílání pořadu:
po-ne (4x denně)

Pořad byl podpořen 4x denně anoncemi.

Před každým a za každým Olympijským servisem byl odvysílán 10sec klientský spot Preventan Quattro.  Za každou anoncí byl odvysílán 10sec klientský spot Preventan Quattro.

Průběh akce

Název: Olympijský servis
Klient: SVUS Pharma, a.s.
Produkt: Preventan Quattro

Pořady Olympijský servis byly vysílány po celou dobu konání ZOH 2010 ve Vancouveru.
Obsahem jednotlivých rubrik byly aktuální informace o proběhlých závodech, pozvánky ke sledování dalších závodů a zápasů, zajímavosti ze zákulisí olympijských her, hodnocení o šancích týmů a sportovců, aktuality z tábora české reprezentace, sportovní osobnosti (známí trenéři, sportovci & celebrity) …
Před každým a za každým Olympijským servisem byl odvysílán 10sec klientský spot Preventan Quattro. Za každou anoncí odvysílán 10sec klientský spot Preventan Quattro. 10sec klientský spot komunikovat slogan: „Preventan Quattro – medvědí síla, když vás škrábe v krku!“