MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

ASISTENT/KA PROGRAMOVÉ DIVIZE

Náplň práce:
• Správa veškeré administrativy, podpora vedení společnosti ( vedení diáře,rezervace,atd.)
• Příprava a kompletace smluv, žádostí, podkladů pro porady programové divize
• Zajištění správních záležitostí a komunikace s advokátní kanceláří
• Příprava a podání dokumentů pro RRTV a ČTÚ ( komunikace,kontrola aktualit, apod.)
• Komunikace a úzká spolupráce s kolegy v regionech
• Spolupráce s ostatními divizemi společnosti (především personální a finanční)
• Kontrola a kompletace honorářů a mezd

Požadujeme:

• Min.SŠ vzdělání
• Praxe v administrativě min. 2 roky
• Praxe na asistentské pozici vítána
• Znalost AJ na komunikativní úrovni
• Velmi dobrá znalost práce na PC ( především excel)
• Příjemné a reprezentativní vystupování
• Spolehlivost a samostatnost
• Komunikační dovednosti
• Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

• Zázemí stabilní a prosperující mediální společnosti
• Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• Možnost dalšího rozvoje, získání zkušenosti z mediální oblasti
• Hlavní pracovní poměr
• Nástup 1.7.2018

Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zasílejte své CV na e-mail: lenka.svancarova@mms.cz.

PROMOTION MANAGER HITRÁDIA VYSOČINA

-propagace rozhlasové stanice
-produkce akcí rádia
-podíl na vytváření strategie
-tvorba mediaplánů, marketingových plánů a rozpočtů
-správa a administrace webových stránek a profilů na sociálních sítích
-monitoring aktivit konkurence
-vedení menšího týmu hostesek a spolupracovníků
-sjednávání mediálních partnerství

Požadujeme:
-min. SŠ vzdělání