MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

Hitrádio Faktor hledá do svého kolektivu kolegu/kolegyni na pozici Marketing and event manager

Náplní práce je:
-navrhování a realizace promo kampaní koordinace marketingových aktivit
-aktivní vyhledávání mediálních partnerů, péče o nové a stávající partnery
-osobní jednání s klienty, zodpovědnost za sjednaná obchodní partnerství
-analýza a monitoring mediálního prostředí v regionu
-spolupráce s programovou částí rádia a obchodním oddělením
-aktivní účast na akcích v rámci mediálních partnerství
-vedení týmu brigádníků (promo týmu)

Potřebujeme:
-minimálně SŠ vzdělání
-praxe a zkušenosti v oboru
-velmi dobrá znalost práce na PC
-řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
-základní znalost AJ
-zodpovědnost, pečlivost, svědomitost
-reprezentativní vystupování
-kreativita, komunikační dovednosti

Nabízíme:
-atraktivní prostředí regionálního rádia se sídlem v Českých Budějovicích
-zázemí stabilní firmy
-možnost podílet se na tváři stanice
-různorodou pracovní náplň

Nástup:
co nejdříve

Váš životopis s aktuální fotkou zašlete na adresu lenka.svancarova@mms.cz.

Media Marketing Services a.s. hledá do svého týmu vhodného kolegu/kolegyni na pozici: SOCIAL MEDIA REDAKTOR/KA HITRÁDIA CITY 93,7 FM

Náplň práce:

-v souladu s programovou filozofií stanice vytváří a publikuje články na internetové stránky a sociální sítě rádia
-vytváří foto a video content pro internetové stránky a sociální sítě rádia
-spravuje a vede interakci s fanoušky rádia na internetových stránkách a sociálních sítích rádia
-provádí analýzu příspěvků na sociálních sítích a analýzu návštěvnosti internetových stránek rádia
-plánuje a realizuje marketingovou podporu rádia na internetu, zadává a vyhodnocuje kampaně na internetu a sociálních sítích rádia
-provádí reportérskou činnost pro potřeby redakce rádia

Požadujeme:

-minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
-sebevědomý a bezchybný mluvený a písemný projev
-vynikající znalost českého jazyka
-všeobecný přehled s důrazem na Prahu
-časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
-praxe v rozhlasové žurnalistice a social media výhodou
-dobrou znalost práce s PC, internetem a sociálními sítěmi
-znalost práce s grafickými programy
-schopnost týmové práce
-spolehlivost, samostatnost, kreativitu
-organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

-podpora a zázemí stabilní společnosti
-odpovídající finanční ohodnocení
-místo výkonu práce v centru Prahy

místo výkonu práce: Praha
nástup: dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na adresu madarka@hitradiocity.cz

OLDIES RADIO hledá posilu do redakce zpravodajství na pozici: Zprávař /Zprávařka

Požadujeme:

– min. SŠ vzdělání
– praxi na stejné či obdobné pozici
– bezchybný hlasový projev a perfektní znalost češtiny
– zájem o všeobecné i regionální dění (politika, ekonomika, sport)
– komunikativní osobnost

Nabízíme:

– zajímavou a jedinečnou práci
– zázemí stabilní společnosti
– odpovídající finanční ohodnocení

Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zasílejte své CV (s ukázkou hlasu ve formátu mp3) do 10. 2. 2018 na e-mail: mahdalova@oldiesradio.cz.