MMS

nabízí reklamní prostor

51 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 3,5 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

ALLEGRIA

 Společnost Allegria – Firma na zážitky založila Linda Vavříková v roce 2005, v roce 2006 získala za svůj projekt titul Živnostník roku a od té doby nasbírala mnoho dalších ocenění a stala se jedničkou na českém trhu. V roce 2009 se stává součástí skupiny Media Bohemia. V současné době nabízí přes 1000 zážitků po celé ČR a počet jejich klientů překročil čtvrt milionu. Kromě individuálních zážitkových dárků nabízí Allegria také služby a produkty pro firemní klientelu – zejména pak věrnostní a motivační programy.

Bezrealitky.cz

bezrealitky.cz je prvním a dnes největším internetovým tržištěm s nemovitostmi, jehož prostřednictvím je možné prodat či pronajmout nemovitosti bez asistence realitní kanceláře. Ve spolupráci s partnery nabízí uživatelům další profesionální služby spojené s prodejem či pronájmem nemovitostí, jež mohou využít za zlomek ceny. Tyto služby obsahují: přípravu kupních či nájemních smluv, zajištění úschovy kupní ceny, pomoc s vyřízením hypotečních úvěrů a mnoho dalších.

UrbanStore.cz

Moderní internetový obchod se silným zázemím, který nabízí stylové a aktuální modely oblečení i módní doplňky. Náš internetový obchod přináší trendy outfity a doplňky jak pro ženy, tak i pro muže. Nepřeberné množství stále dostupných stylů a trendů, kvalitní a komfortní materiály, perfektní designy, ale bezesporu také jedinečně bezkonkurenční ceny.

Špuntík.cz

Internetový obchod Špuntík nabízí kompletní výbavu pro děti od jejich narození až do věku tří let. Zaměřujeme se především na nabídku kočárků, autosedaček a dalších součástí výbavy, bez kterých se noví rodiče neobejdou. Veškeré zboží si můžete osobně prohlédnout v kamenné prodejně v Radotíně. Zkušený personál vše vysvětlí, ukáže a poskytne praktické rady a zkušenosti, což ocení především čerství rodiče. Špuntíkův VIP klub nabízí mimo jiné garanci nejnižší ceny na trhu a prodlouženou lhůtu 60 dní na vrácení zboží.

Sam73.cz

E-shop Sam 73 nabízí pohodlné sportovní a volnočasové oblečení, které navrhují a připravují čeští návrháři. Naši návrháři sledují nejnovější módní trendy, abyste jak na pultech našich prodejen, tak na eshopu nalezli vždy přesně to, co se právě nosí a v čem budete zaručeně in.

Najdete nás také ve více jak 80ti kamenných prodejnách po celé České republice.

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.