MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

Portfolio

ABradio.cz

ABradio je specifický portál, který nabízí k poslechu přes internet více než 150 rádií . Sdružuje většinu klasických rádií a jejich signál přináší posluchačům na internet. Zároveň vytváří vlastní internetová rádia, která obsahují unikátní program všemožných, nejen hudebních stylů, nerušených slovem moderátora. Pestrý obsah doplňuje také pravidelnými novinkami z hudebního světa. Nedávno ABradio představilo ojedinělý projekt MyABradio, kde si hudební fanoušek či firma může pripravit a vysílat legálně vlastní internetové rádio čistě dle své chuti či zaměření.

Autoweb.cz

Motoristické zpravodajství pro všechny, kteří nevidí v autech jen dopravní prostředek. Aktuální novinky, špionážní fotky připravovaných modelů, recenze nových i ojetých aut, výsledky crash testů a právní poradna vám zajistí dokonalý přehled o světě čtyř kol. Auta nás prostě baví!

RadioTv.cz

RadioTV patří k nejstarším webům, které se zabývají médii. Přímý předchůdce Radia.cz zahájil svůj provoz již v roce 1999. V současné době informuje RadioTV o dění v rádiích, televizích, na internetu, v novinách a v oblasti outdoorové reklamy. Jako jediný web obsáhle analyzuje poslechovost českých rádií a zároveň nabízí tabulku čísel denní (DR) a týdenní (WR) poslechovosti pro možné srovnání. Dále se web intenzivně věnuje sledovanosti českých TV kanálů, exkluzivním rozborům programů rádií i televizí, nebo čísly, jež se týkají reklamy a objemu financí s ní související. Důležitou součástí webu jsou také databáze rádií a televizí a jejich vysílačů.

Femina.cz

Magazín Femina.cz je on-line portál pro chytré ženy. Denně nové články plné zajímavých informací, aktuální horoskop na každý den, spousta skvělých receptů. Láska, sex a vztahy, chytré nápady, názory, diskuse a zajímavosti ze světa. Soutěže o hodnotné ceny a ještě víc najdete na portálu Femina.cz

Zkouknito.cz

Zkouknito je unikátní multimediální server, který přináší zábavu tisícům uživatelů denně formou stovek nových videí,fotografií, online televizí a webových kamer. Technologie portálu umožňuje nejen prohlížet, ale především vkládat vlastní videa a fotografie, které lze sdílet s ostatními uživateli nebo vkládat videa do svých webových stránek. Čekají tu na Vás pravidelné soutěže a novinky z celého světa v oblasti online zábavy.

Living.cz

Inspirace a rady ze světa bydlení, diskusní fórum a soutěže o věcné ceny. Online magazín Living. cz se zabývá kulturou bydlení. Slouží všem, kteří vnímají svůj dům, byt či zahradu jako obraz vlastní individuality a stylu, na jehož formování se chtějí aktivně podílet. Living.cz nabízí rozsáhlé diskusní fórum. V magazínu také najdete ekonomické a právní zpravodajství ze světa bydlení, stejně jako rubriku plnou originálních kulinářských nápadů.

MagazinZahrada.cz

Magazín Zahrada je tady pro všechny, kteří si svou zahradu chtějí užít jako prostor pro relaxaci a načerpání nových sil. Není to pěstitelský magazín. Zahrada je zde chápána jako obytný exteriér, jež bezprostředně navazuje na interiér bytu či domu. Proto má Magazín Zahrada ve svém podtitulu slogan „místo pro váš odpočinek“. Pozornost je zde tedy věnována různým způsobům obývání zahrady, stejně jako možnostem jejího využití třeba i pro relaxační sportování. Magazín se věnuje tomu, jak k takové zahradě přistupovat, jak ji udělat co nejzajímavější, pohodlnou a bezpečnou.

Prochlapa.cz

ProChlapa je mužský web, který si na nic nehraje. Denně přinášíme nové články, fotografie a videa o věcech, bez kterých by život žádného muže nebyl úplný. Krásné modelky, ať už profesionálky či amatérky; automobilové a technické novinky; zprávy ze světa her a zábavy, recenze filmů, na které by s vámi do kina přítelkyně nešla. To a mnoho dalšího na vás čeká každý den na www.ProChlapa.cz!

ALLEGRIA

 Společnost Allegria – Firma na zážitky založila Linda Vavříková v roce 2005, v roce 2006 získala za svůj projekt titul Živnostník roku a od té doby nasbírala mnoho dalších ocenění a stala se jedničkou na českém trhu. V roce 2009 se stává součástí skupiny Media Bohemia. V současné době nabízí přes 1000 zážitků po celé ČR a počet jejich klientů překročil čtvrt milionu. Kromě individuálních zážitkových dárků nabízí Allegria také služby a produkty pro firemní klientelu – zejména pak věrnostní a motivační programy.

Bezrealitky.cz

bezrealitky.cz je prvním a dnes největším internetovým tržištěm s nemovitostmi, jehož prostřednictvím je možné prodat či pronajmout nemovitosti bez asistence realitní kanceláře. Ve spolupráci s partnery nabízí uživatelům další profesionální služby spojené s prodejem či pronájmem nemovitostí, jež mohou využít za zlomek ceny. Tyto služby obsahují: přípravu kupních či nájemních smluv, zajištění úschovy kupní ceny, pomoc s vyřízením hypotečních úvěrů a mnoho dalších.

UrbanStore.cz

Moderní internetový obchod se silným zázemím, který nabízí stylové a aktuální modely oblečení i módní doplňky. Náš internetový obchod přináší trendy outfity a doplňky jak pro ženy, tak i pro muže. Nepřeberné množství stále dostupných stylů a trendů, kvalitní a komfortní materiály, perfektní designy, ale bezesporu také jedinečně bezkonkurenční ceny.

Špuntík.cz

Internetový obchod Špuntík nabízí kompletní výbavu pro děti od jejich narození až do věku tří let. Zaměřujeme se především na nabídku kočárků, autosedaček a dalších součástí výbavy, bez kterých se noví rodiče neobejdou. Veškeré zboží si můžete osobně prohlédnout v kamenné prodejně v Radotíně. Zkušený personál vše vysvětlí, ukáže a poskytne praktické rady a zkušenosti, což ocení především čerství rodiče. Špuntíkův VIP klub nabízí mimo jiné garanci nejnižší ceny na trhu a prodlouženou lhůtu 60 dní na vrácení zboží.

Sam73.cz

E-shop Sam 73 nabízí pohodlné sportovní a volnočasové oblečení, které navrhují a připravují čeští návrháři. Naši návrháři sledují nejnovější módní trendy, abyste jak na pultech našich prodejen, tak na eshopu nalezli vždy přesně to, co se právě nosí a v čem budete zaručeně in.

Najdete nás také ve více jak 80ti kamenných prodejnách po celé České republice.

Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.