MMS

nabízí reklamní prostor

54 rozhlasových stanic,

které týdně osloví 4,2 milionů lidí

Rádio

je druhé nejoblíbenější

médium v ČR!

Týdně ho poslouchá 86% lidí.

Media Marketing Services

je součástí holdingu

Media Bohemia,

nejsilnější ryze česká mediální skupina.

Rádio

je všude kolem nás.

Lidé ho poslouchají

více než 5 hodin denně!

Ročně vymyslíme a zrealizujeme

téměř 15 000 kampaní.

Pravidelně získáváme ocenění

za nejúspěšnější rozhlasovou kampaň roku

Zajišťujeme

lokální, regionální i celoplošné kampaně

na nejúspěšnější rozhlasových stanicích -

Blaník, Hitrádia, Fajn radia, Rockrádia, Čas...

Naše služby

Nabídka inzerce

Internetová divize společnosti Media Marketing Services a. s. nabízí k prodeji reklamní prostor, PR články i reklamu dle specifických klientských požadavků na svých 9 obsahových portálech s celkovým zásahem 850 tisíc reálných uživatelů měsíčně. V případě zájmu o reklamu na některém z portálů využijte kontaktů:

Tel.: +420 224 409 600

Email: obchod@impressionmedia.cz

Rádio na míru
 • Na základě dlouholetých zkušeností s přenosem audia po internetu nabízíme komplexní řešení tvorby firemního internetového či instore rádia. Rádio přenášené po internetu tvoří unikátní nástroj propagace vlastních výrobků či služeb a novým komunikačním kanálem vůči neomezenému počtu posluchačů – potenciálních zákazníků, lze jej vysílat a přijímat prostřednictvím sítě internet z jakéhokoliv místa na světě.
 • Oslovíte širokou veřejnost na internetu a tím se svým produktem seznámíte a rozšíříte okruh zájemců o Vaše služby. Získáte tak i vlastní unikátní reklamní prostor, který můžete nabídnout svým obchodním partnerům.

 • Marketingová podpora zdarma – vysílání rádia můžete umístit i na Vašem webu a současně na portálu www.abradio.cz, kde internetová rádia poslouchá průměrně přes 110 000 lidí a portál denně navštíví přes 40 000 návštěvníků.
 • Se službou nejsou spojené žádné instalační náklady a v měsíčním paušálu jsou kromě kompletního odbavení vysílání na internet zahrnuté i autorské poplatky (OSA + INTERGRAM).
 • Ukázka: stream rádia Expert na adrese
  http://www.abradio.cz/radio/129/radio-expert/
 • Více informací naleznete na www.my.abradio.cznebo kontaktujte manažera projektu  Jakuba Šmejkala na mailu jakub.smejkal@mms.cz.
Streaming FM rádií
 • Audio po inernetu přenášíme již deset let, existujícím klasickým a internetovým rádiím nabízíme službu streamingu přes vlastní vysílací systém a dále umístění a propagaci na portálu ABradio s více než 120 rádii – www.abradio.cz
 • Možnost vysílání pro neomezený počet posluchačů v různých kvalitách ve formátech wma a mp3.
 • Marketingová podpora zdarma – vysílání rádia můžete umístit i na Vašem webu a současně na portálu www.abradio.cz, kde internetová rádia poslouchá průměrně přes 110 000 lidí a portál denně navštíví přes 40 000 návštěvníků.
 • Se službou nejsou spojené žádné instalační náklady a v měsíčním paušálu jsou kromě kompletního odbavení vysílání na internet zahrnuté i autorské poplatky (OSA + INTERGRAM).
 • Ukázka: stream rádia Blaník na adrese http://www.abradio.cz/radio/102/radio-blanik/
 • Více informací naleznete na www.my.abradio.cz nebo kontaktujte manažera projektu Jakuba Šmejkala na mailu jakub.smejkal@mms.cz.
Copyright 2015 MEDIA MARKETING SERVICES a. s., Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2
IČO: 276 04 942 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 11148.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.